درباره ما


مجموعه فرهنگی آموزشی پذیرایی درویش

مجموعه پذیرایی درویش یکی از مدرن ترین و شیک ترین مجموعه های پذیرایی حال حاضر در غرب کشور است ، این مجموعه طبق استاندارد های بین المللی در بهترین نقطه شهر کرمانشاه با هدف ارائه خدمات آموزشی ، علمی و پذیرایی احداث گردیده است ، مجموعه فرهنگی آموزشی ، پذیرایی درویش با امکاناتی چون فست فود مطابق با آخرین تکنولوژی روز با ظرفیت 150 نفر و رستوران پذیرایی در دو طبقه با ظرفیت 300 نفر و سالن همایش شیک و مدرن با ظرفیت 90 نفر با کلیه امکانات و همچنین سالن کنفرانس با ظرفیت 40 نفر و اطاق تشریح دندانپزشکی با ظرفیت دو عدد صندلی یونیت با کلیه تجهیزات جهت آموزش دانش آموختگان رشته دندانپزشکی دایر و بزودی یک مرکز تخصصی ، تحقیقاتی پزشکی دررشته(علوم دندانپزشکی)شکل خواهد گرفت.
لازم به ذکر است سالن کنفرانس مجموعه علمی ، فرهنگی ، پذیرایی درویش برای برگزاری نشست های تخصصی و علمی مکان مناسبی برای اساتید دانشگاهی بشمار می آید.
این مجموعه فرهنگی پذیرایی با برخورداری از آشپز خانه تمام صنعتی با تکنولوژی روز غیر قابل رقابت با رستورانها حال حاضر در غرب کشور است ، نکته حائز اهمیت این مجموعه وجود سالن همایش و کنفرانس با سیستم های صوتی و تصویری حرفه ای برای برگزاری مراسمات ویژه ادارات و سازمانها دولتی و غیر دولتی می باشد ، از دیگر مزایای این مجموعه می توان به طبخ انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی و دریایی ، که با استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه و برنج ایرانی با آشپزهای  کاملا مجرب و پرسنل آموزش دیده اشاره کرد.
یکی دیگر از قابلیت های این مجموعه فرهنگی پذیرایی دسترسی به پارکینگ خودرو و مکان آن می باشد ، این مجموعه در بهترین منطقه کرمانشاه واقع در خیابان برق 22 بهمن احداث شده است. مجموعه فرهنگی پذیرایی درویش در فضایی به ابعاد 3300 متر مربع احداث و می تواند کلیه مراسمات رسمی ادارات ، سازمانها ، نهادها و همچنین شرکت های دولتی و غیر دولتی و مراسمات مختلف همشهری های گرامی را در طی سال با بهترین کیفیت و رضایت مندی کامل برگزار نماید.


راه های ارتباطی با ما:  8100239-0833 - 8100238-0833

آدرس ایمیل:     info@darvishrestaurant.ir

آدرس :کرمانشاه - 22 بهمن - خیابان برق بالا تراز میدان 17 شهریور - حد فاصل کوچه سوم و چهارم - مجموعه فرهنگی پذیرایی درویش

ساعت کاری رستوران:  11 الی 15:30 و 18 الی 23

و همچنین برای انتقادات و پیشنهادات از فرم زیر استفاده کنید


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
پیام را بنویسید. پیام را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. پیام را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...